Deprem Çadır

Deprem Çadır Kabartma çadırlar, harp veya felaket bunun gibi problem zamanlarında Yardım amaçları için kullanılır.

Deprem Çadır Bu çadırlar çift Sinek veya Tek Sinek Su itici çürümeye sağlam Pamuklu Tuval çadırlar olabilmektedir. ya da daha güçlü ve su geçirmez, HDPE (Yüksek Yoğunluklu Polietilen) Tek tabakalı çadırlar.

3–kalite çalışmalarına sadece inanıyoruz ve bunu akılda tutarak, bazı tedarikçilerimizin geçmişte yaptığı bu gibi eski ya da çürümüş kanvas çadırları tedarik etmekten asla yararlanamıyoruz.

Deprem Çadır Mülteci çadırları bağışlayarak hayırseverlik yapmak istiyorsanız, iyi bir kalbe sahip olacağınıza inanıyoruz. 5-Miktarı aramak için iyi nitelik çadırları arayın. Rölyef çadırlarını yapmamız ve tedarik etmemiz biraz zaman alabilir, ancak çadırların kullandığı yahut dikildiği tuvalin kalitesinden asla ödün vermeyeceğiz.

şişme pnömatik çadır Hızlı kurulum süreleri (15 dakikada 50 mt.2) ile pnömatik çadırlar PVC yahut PU malzemeden hazırlanmış kendinden destekli şişirilebilir kemerlerle oluşturulur. Ana kullanım alanları sektör hastaneleri, transit binalar, irak posta yapıları vb.
binalar modülerlik, hızlı kurulum süresi, ergonomik olarak azaltılmış kurulum yükleme, minimum bakım gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır.
Hem elleçleme hem de operasyonda sert yapılarla entegrasyon.