Deprem Çadırı

Deprem Çadırı Kabartma çadırlar, harp veya felaket bunun gibi problem zamanlarında Yardım amaçları için kullanılır.

Deprem Çadırı Bu çadırlar çift Sinek veya Tek Sinek Su itici çürümeye sağlam Pamuklu Tuval çadırlar olabilmekte. yada daha sağlam ve su geçirmez, HDPE (Yüksek Yoğunluklu Polietilen) Tek tabakalı çadırlar.

üç–nitelik çalışmalarına sırf inanıyoruz ve bunu akılda tutarak, bazı tedarikçilerimizin geçmişte yaptığı benzeri eski veya çürümüş kanvas çadırları tedarik etmekten asla yararlanamıyoruz.

Deprem Çadırı Mülteci çadırları bağışlayarak hayırseverlik yapmak istiyorsanız, iyi bir kalbe sahip olacağınıza inanıyoruz. 5-Miktarı aramak için iyi nitelik çadırları arayın. Rölyef çadırlarını yapmamız ve tedarik etmemiz biraz süre alabilir, fakat çadırların kullandığı yahut dikildiği tuvalin kalitesinden asla ödün vermeyeceğiz.

şişme pnömatik çadır Hızlı kurulum süreleri (15 dakikada 50 mt.2) ile pnömatik çadırlar PVC ya da PU malzemeden yapılmış kendinden destekli şişirilebilir kemerlerle oluşturulur. Ana kullanım alanları saha hastaneleri, transit binalar, irak posta yapıları vb.
binalar modülerlik, hızlı kurulum süresi, ergonomik olarak azaltılmış kurulum yükleme, minimum bakım gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır.
Hem elleçleme hem de operasyonda katı yapılarla entegrasyon.