Deprem Çadırları

Deprem Çadırları Kabartma çadırlar, harp veya felaket gibi problem zamanlarında Yardım amaçları için kullanılır.

Deprem Çadırları Bu çadırlar çift Sinek yada Tek Sinek Su itici çürümeye güçlü Pamuklu Tuval çadırlar olabilmekte. ya da daha dayanıklı ve su geçirmez, HDPE (Yüksek Yoğunluklu Polietilen) Tek tabakalı çadırlar.

üç–kalite çalışmalarına yalnızca inanıyoruz ve bunu akılda tutarak, bazı tedarikçilerimizin geçmişte yaptığı bunun gibi eski yada çürümüş kanvas çadırları tedarik etmekten asla yararlanamıyoruz.

Deprem Çadırları Mülteci çadırları bağışlayarak hayırseverlik yapmak istiyorsanız, iyi bir kalbe sahip olacağınıza inanıyoruz. 5-Miktarı aramak için iyi nitelik çadırları arayın. Rölyef çadırlarını yapmamız ve tedarik etmemiz biraz zaman alabilir, fakat çadırların kullandığı veya dikildiği tuvalin kalitesinden asla ödün vermeyeceğiz.

şişme pnömatik çadır Hızlı kurulum süreleri (15 dakikada 50 mt.2) ile pnömatik çadırlar PVC ya da PU malzemeden yapılmış kendinden destekli şişirilebilir kemerlerle oluşturulur. Ana kullanım alanları alan hastaneleri, transit binalar, irak posta yapıları vb.
yapılar modülerlik, hızlı kurulum süresi, ergonomik olarak azaltılmış kurulum yükleme, minimum bakım gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır.
Hem elleçleme hem de operasyonda katı yapılarla entegrasyon.