Deprem İçin Çadır

Deprem İçin Çadır Kabartma çadırlar, savaş ya da felaket gibi sıkıntı zamanlarında Yardım amaçları için kullanılır.

Deprem İçin Çadır Bu çadırlar çift Sinek yahut Tek Sinek Su itici çürümeye dayanıklı Pamuklu Tuval çadırlar olabilir. yada daha dayanıklı ve su geçirmez, HDPE (Yüksek Yoğunluklu Polietilen) Tek tabakalı çadırlar.

üç–kalite çalışmalarına sırf inanıyoruz ve bunu akılda tutarak, bazı tedarikçilerimizin geçmişte yaptığı benzeri eski ya da çürümüş kanvas çadırları tedarik etmekten asla yararlanamıyoruz.

Deprem İçin Çadır Mülteci çadırları bağışlayarak hayırseverlik yapmak istiyorsanız, iyi bir kalbe sahip olacağınıza inanıyoruz. 5-Miktarı aramak için iyi nitelik çadırları arayın. Rölyef çadırlarını yapmamız ve tedarik etmemiz biraz süre alabilir, fakat çadırların kullandığı yahut dikildiği tuvalin kalitesinden asla taviz vermeyeceğiz.

şişme pnömatik çadır Hızlı kurulum süreleri (15 dakikada 50 mt.2) ile pnömatik çadırlar PVC ya da PU malzemeden oluşturulmuş kendinden destekli şişirilebilir kemerlerle oluşturulur. Ana kullanım alanları alan hastaneleri, transit yapılar, uzak posta yapıları vb.
binalar modülerlik, hızlı kurulum süresi, ergonomik şekilde azaltılmış kurulum yükleme, minimum bakım gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır.
Hem elleçleme hem de operasyonda sert yapılarla entegrasyon.