Deprem Sonrasında Artan Çadır İhtiyacını Karşılamak

Deprem Sonrasında Artan Çadır İhtiyacını Karşılamak Kabartma çadırlar, savaş ya da felaket bu gibi problem zamanlarında Yardım amaçları için kullanılır.

Deprem Sonrasında Artan Çadır İhtiyacını Karşılamak Bu çadırlar çift Sinek ve ya Tek Sinek Su itici çürümeye dayanıklı Pamuklu Tuval çadırlar olabilmektedir. yada daha sağlam ve su geçirmez, HDPE (Yüksek Yoğunluklu Polietilen) Tek tabakalı çadırlar.

üç–kalite çalışmalarına sırf inanıyoruz ve bunu akılda tutarak, bazı tedarikçilerimizin geçmişte yaptığı bunun gibi eski veya çürümüş kanvas çadırları tedarik etmekten asla yararlanamıyoruz.

Deprem Sonrasında Artan Çadır İhtiyacını Karşılamak Mülteci çadırları bağışlayarak hayırseverlik yapmak istiyorsanız, iyi bir kalbe sahip olacağınıza inanıyoruz. 5-Miktarı aramak için iyi kalite çadırları arayın. Rölyef çadırlarını yapmamız ve tedarik etmemiz biraz süre alabilir, ancak çadırların kullandığı yada dikildiği tuvalin kalitesinden asla ödün vermeyeceğiz.

şişme pnömatik çadır Hızlı kurulum süreleri (15 dakikada 50 m.2) ile pnömatik çadırlar PVC yahut PU malzemeden oluşturulmuş kendinden destekli şişirilebilir kemerlerle oluşturulur. Ana kullanım alanları saha hastaneleri, transit yapılar, irak posta yapıları vb.
yapılar modülerlik, hızlı kurulum süresi, ergonomik şekilde azaltılmış kurulum yükleme, minimum bakım gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır.
Hem elleçleme hem de operasyonda sert yapılarla entegrasyon.